MASAJ YAPIN

image

Masaj yaparak eşinizin vücudunu daha iyi tanıma fırsatı bulursunuz. Yavaş bir masajla eşinizi rahatlatıp uyarılmayı arttırabilirsiniz. Masajla sevişmeye duyularınızı harekete geçirerek başlarsınız. S'xtiva Personal Lubricant burada en büyük yardımcınız olacaktır. S'xtiva, masaj için en uygun kayganlık seviyesini sağlar. Yapışkanlık hissi uyandırmaz. Tüm vücut bölgelerine uygulanabilir. Aromalı formları ile sizi egzotik tad ve kokuların içerisine çeker. Yenmesinde sakınca yoktur. Masaj yaparken eşinizin bedenine küçük öpücükler kondurmanızı engellemez.

FANTAZİLERİNİZİ ve İSTEKLERİNİZİ PAYLAŞIN

image

Tabi ki genel hijyenden bahsediyoruz. Kişisel temizliğinize özen gösterin. Ancak, unutmamak gerekir ki her nasıl kötü kokular yakınlaşmayı engelliyor ise vücut kokusunu çok bastıran ağır parfüm ve sabunlar da bu dogallığın bozulmasına yol açar. Eşimize duyduğumuz saygının göstergelerinden biri de temiz olmaktır.

EŞİNİZİ İYİ TANIYIN

image

Cinsel sağlığımız eşimizi daha iyi tanıdıkça, onunla daha çok vakit geçirip sorunlarınızı ve isteklerinizi paylaştıkça güzelleşecek ve iyileşecektir. Cinsellikten ne beklediğinizi eşinize anlatın. Onun isteklerini dinleyin. Şöyle bir oyun oynayın: bir kağıda kendi isteklerinizi, cinsellikle ilgili sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyleri yazın. Kağıdın diğer tarafına bu sefer tahmin ettiğiniz eşinizin sevdiklerini, sevmediklerini ve isteklerini belirtin. Sonra bu kağıtları değişip karşılıklı okuyun. Hem güzel bir eğlence katmış olursunuz ilişkinize hem de eşinizi ne kadar tanıyıp tanımadığınızı ölçmüş.